Remote aplikacja umożliwiająca sterowanie iTunes lub Apple TV

dodal: neuf 21.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 348
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Remote to darmowa aplikacja umożliwiająca sterowanie iTunes lub Apple TV za pomocą iPhone/iPoda Touch. Pozwala stworzyć prawdziwe centrum multimedialnej rozrywki pod marką Apple.

Remote łączy się z komputerem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi. Aplikację należy zsynchronizować z iTunes poprzez wpisanie specjalnie generowanego kodu. Po tej czynności można w pełni kontrolować odtwarzacz na komputerze za pośrednictwem urządzenia przenośnego. Aplikacja może utrzymywać cały czas połączenie bezprzewodowe, aby

Remote szczególnie dobrze sprawdza się w połączeniu z głośnikami podłączonymi bezprzewodowo poprzez AirTunes. Jednak i bez tego znakomicie sprawdza się jako pilot domowego centrum rozrywki. Wyświetla okładki, daje dostęp do list odtwarzania, pozwala zmieniać głośność i przewijać utwory. W połączeniu z Apple TV umożliwia także sterowania odtwarzaniem filmów, a to wszystko z każdego zakątka mieszkania.

Remote to bardzo przydatna i funkcjonalna aplikacja. Niby nie robi nic wielkiego, ale dzięki niej będziesz sterować swoimi multimediami bez ruszania się z kanapy.

Komentarzy: 0