Crash Bandicoot Nitro Kart 3D emocjonujące wyścigi na małych gokartach

dodal: neuf 21.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 901
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D to jedna z najpopularniejszych gier na iPhone/iPod Touch. Gdy tylko zaznamy smaku wyścigowej rywalizacji w małych gokartach, przestaje to dziwić.

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D prezentuje ciekawe podejście do wyścigów samochodowych. Grze całkowicie brak realizmu i to jest jej największą zaletą. Ma ona dostarczać rozrywki i robi to znakomicie. Kierowanie pojazdem przypominający gokarta, poprzez przechylanie urządzenia jest bardzo emocjonujące. Należy uważać, bo granie w środkach komunikacji miejskiej może na nas sprowadzić dziwne spojrzenia współpasażerów. Szkoda tylko, że nie pomyślano o wykorzystaniu wibracji dla spotęgowania wrażeń z jazdy.

W grze Crash Bandicoot Nitro Kart 3D można rozgrywać pojedyncze wyścigi lub mistrzostwa. Za poszczególne pozycje otrzymujemy punkty liczące się w klasyfikacji generalnej. Przeciwników można pokonać nie tylko opanowaniem bolidu i zręcznością, ale także pokaźnym arsenałem broni. Trasy są bardzo atrakcyjne wizualnie i dopełniają doskonałego wrażenia jakie robi cała gra.

Crash Bandicoot Nitro Kart 3D całkowicie zasługuje na miejsce w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji na iPhone/iPod Touch. Wyścigi dają bardzo dużo frajdy i się nie nudzą.

Komentarzy: 0