Portal Yahoo oferuje swoje usługi na waszych urządzeniach

dodal: neuf 19.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 749
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Yahoo! Go to darmowa aplikacja pozwalająca na korzystanie z usług oferowanych przez Yahoo w twoim urządzeniu przenośnym. Masz teraz w ręku wiadomości, komunikator, mapy, zdjęcia z Flickr, wyszukiwarkę internetową oraz lokalne informacje.

Yahoo! zapewnia bardzo wygodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez serwis usług. Interfejs jest przyjazny i atrakcyjny. Program pozwala na spersonalizowanie wyświetlanych informacji. Choć nie ma polskiego interfejsu, użytkownicy z Polski mogą korzystać m.in. z wiadomości z polskich portali oraz kanałów RSS.

Jeśli korzystasz z poczty i komunikatora Yahoo!, aplikacja pozwoli Ci być w stałym kontakcie ze znajomymi. Niestety aplikacja pobiera ogromne ilości danych z Internetu. Jeśli nie mamy wykupionego pakietu danych, wiąże się to z dużymi kosztami, których w zasadzie nie można kontrolować. Yahoo! nie daje opcji wyłączenia pobierania obrazków.

Yahoo! to bardzo wygodny sposób na korzystanie z usług internetowych na iPhone/iPodzie Touch. Jeśli lubisz usługi portalu Yahoo! musisz mieć ten program.

Komentarzy: 0