FlashLight latarka funkcja latarki w twoim Iphone

dodal: neuf 19.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 736
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

FlashLight to darmowa aplikacja dodająca do Twojego iPhone/iPoda Touch funkcję latarki. Urządzenie nie tylko rozświetli mroki nocy, ale także może migać różnokolorowymi światłami.

Chyba nie ma osoby, która choć raz w życiu nie przyświecała sobie w ciemnościach ekranem telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3. FlashLight sprawia, że ekran urządzenia Apple świeci na biało z pełną jasnością. Pozwala to skutecznie oświetlić niewielkie pomieszczenie. Doskonale nadaje się również do poszukiwania kluczy w torebce.

FlashLight posiada dużo dodatkowych funkcji. Można zmieniać kolor światła, jego natężenia, a nawet wyświetlać specjalne efekty. Niestety obsługa aplikacji jest bardzo nieintuicyjna. Za pierwszym razem nie za bardzo wiadomo, czy aplikacja już zaczęła działać, czy właśnie nasze urządzenie się zepsuło. Ekran powitalny bardzo by tutaj pomógł.

FlashLight to ciekawa aplikacja służąca pomocą w ciemnościach. Dodatkowe funkcje, pomimo ich mnogości należy traktować raczej jako mało przydatne wodotryski.

Komentarzy: 0