Tap Tap Revenge graj na świetlnych strunach

dodal: neuf 16.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 383
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Tap Tap Revenge 2 to druga odsłona wielkiego hitu na platformę iPhone/iPod Touch. Gra, podobnie jak pierwsza część, polega na klikaniu odpowiednich akordów na strunach gitary.

Tap Tap Revenge 2 oferuje ulepszoną grafikę i nowe sposoby gry. Zasada pozostała ta sama co w pierwszej części. Program odgrywa piosenkę, a zadaniem gracza jest klikanie w odpowiednim miejscu w opadające po strunach akordy. Nowa wersja wprowadza dodatkowo wsparcie dla akcelerometru. Przechylając i potrząsając urządzenie w odpowiednich momentach, zdobywa się dodatkowe punkty.

Zdecydowaną Tap Tap Revenge 2 jest tryb rozgrywki wieloosobowej. Można grać na podzielonym ekranie, lub wyzywać innych użytkowników przez Internet. Niestety w tym drugim przypadku rywalizacja nie odbywa się w czasie rzeczywistym. Oczywiście dostępna jest także opcja rozgrywki indywidualnej. Można po prostu rozkoszować się grą lub próbować wypełniać kolejne zadania trybu kariery. Aby Tap Tap Revenge 2 się nie znudziła, z Internetu można pobrać nowe utwory. Ich lista jest aktualizowana co tydzień i pojawiają się na niej nawet przeboje największych sław.

Tap Tap Revenge 2 to dobre ćwiczenie dla palców i gratka dla wielbicieli muzyki. Możliwość pobierania nowych piosenek sprawia, że nie nudzi się tak szybko.

Komentarzy: 0