Nimbuzz multikimunikator rozmowy głosowe, tekst, video, czat

dodal: neuf 16.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 405
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Nimbuzz to darmowy komunikator. Wspiera rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych protokołów. Możemy nawet wykonywać wideo rozmowy z innymi użytkownikami Nimbuzza. Jeśli szukasz darmowej alternatywy dla usługi Facetime, Nimbuzz na iPhone jest dobrym wyborem.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi, używającymi Skype, Facebook, Google Talk, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger czy ICQ. Niestety Nimbuzz nie obsługuje już rodzimego GG.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe jak i wideo możliwe są przy podłączeniu do sieci 3G, 4G i WiFi. Nimbuzz wspiera nawet rozmówy VoIP za pośrednictwem protokołu SIP. Trzeba jednak pamiętać, aby mieć wykupiony u operatora pakiet transmisji danych. Rozmowy głosowe i wideo za pomocą sieci Skype i Nimbuzz są darmowe, ale będziemy rozliczani za transmisję danych. Jakość rozmów jest bardzo dobra, choć oczywiście zależy od jakości łącza, z którego korzystamy podczas rozmowy.

Komentarzy: 0