Allegro aukcje internetowe

dodal: neuf 15.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 389
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Allegro to program ułatwiający korzystanie z popularnego serwisu aukcyjnego o tej samej nazwie. Pozwala na szybki podgląd aukcji i administrowanie swoim kontem.

Allegro pozwala na przeglądanie aukcji wystawionych w serwisie oraz branie w nich udziału. Aplikacja umożliwia pełny dostęp do własnego konta. Posiada wszystkie zakładki znane z panelu administracyjnego na stronie internetowej. Aukcje przegląda się bardzo komfortowo. W razie potrzeby można wyświetlić komentarze sprzedającego lub zobaczyć co jeszcze oferuje. W przypadku korzystania z połączenia przez sieć komórkową (3G) można ustawić, aby nie wyświetlały się zdjęcia przedmiotów. Obniży to ilość pobieranych danych a co za tym idzie, koszty.

Aby nikt niepowołany nie korzystał z naszego konta, dostęp do Allegro należy zabezpieczyć kodem PIN. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdyż program może zapamiętać nasz login i hasło. Wtedy zamiast dwóch długich wyrazów podajemy tylko czterocyfrowy kod. Aplikacja Allegro byłaby idealna do obsługi konta, gdyby nie fakt, że nie udało nam się za jej pomocą wystawić komentarza. Niestety brak takiej opcji.

Allegro to aplikacja niezbędna każdemu maniakowi zakupów. Dzięki niej nie przegapisz już końca licytacji, nawet będąc daleko od komputera.

Komentarzy: 0