Facebook Messenger czatuj ze znajomymi z Facebooka

dodal: neuf 07.11.2013 komentarzy: 0 czytań: 417
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Facebook Messenger to darmowa aplikacja na iOS, która pozwala na czatowanie ze znajomymi z Facebooka. Jeżeli korzystacie z tego serwisu społecznościowego i rozmawiacie za pomocą jego czatu ze znajomymi, to Facebook Messenger Wam w tym pomoże. Dzięki tej aplikacji nie będziecie musieli uruchamiać całego Facebooka.
Najważniejsze funkcje
Facebook Messenger wyposażony jest w funkcje, które mają uczynić czatowanie ze znajomymi łatwym i szybkim. Aplikacja wyświetla listę naszych znajomych z Facebooka oraz ostatnich rozmów. Wystarczy kliknąć na daną osobę lub rozmowę, a uruchomi się okienko czatu. Facebook Messenger pozwala nie tylko pisać, ale również robić i dodawać zdjęcia czy nagrywać dźwięk. Oferuje także pokaźną liczbę emotikonów. Za pomocą Facebook Messenger można przekazywać informację o aktualnej lokalizacji. Aplikacja wysyła także powiadomienia o nowych wiadomościach, które pokazują się na ekranie telefonu.
Nawigacja
Nawigowanie po Facebook Messenger jest niezwykle prosta. Aplikacja jest tak stworzona, aby cała koncentracja użytkownika skupiała się na rozmowie. Mamy więc główny strumień z ostatnimi czatami oraz wysuwane boczne menu z listą znajomych.
Wygląd
Graficznie Facebook Messenger niczym się nie wyróżnia, ale zachowany jest w ogólnej stylistyce Facebooka. Jeżeli chodzi o działanie, to aplikacja jest szybka i działa płynnie. Nieco gorzej jest z powiadomieniami, które mają pewne opóźnienie.
Opinia
Facebook Messenger to świetny sposób na czatowanie ze znajomymi z Facebooka bez potrzeby uruchamiania całej aplikacji. Dzięki Facebook Messenger mamy szybki i łatwy dostęp do naszych ostatnich rozmów oraz listy naszych kontaktów.

Komentarzy: 0