Angry Birds Go wściekłe ptaki i złe świnie na torze wyścigowym

dodal: neuf 28.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 428
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Angry Birds Go! to gra wyścigowa na iOS w stylu Mario Kart osadzona w świecie wściekłych ptaków i złych świń. Przekonaj się, jak bohaterowie popularnej serii Angry Birds, radzą sobie za kierownicą gokartów. Angry Birds Go! trafi do App Store już 11 grudnia 2013.
Wyścigi z Angry Birds!
Pierwsze filmy zapowiadające grę Angry Birds Go! ukazują tytuł jako wyścigi 3D przypominające klasyczne gry gokartowe – jak Mario Kart. W grze będziemy pokonywać trasy, na których będą liczne przeszkody oraz bonusy. Dzięki dodatkowo zdobytym przedmiotowm, tak zwanym power-up, będziemy zyskiwać przewagę nad rywalami.

Angry Birds Go! powinny być gratką nie tylko dla fanów wyścigów, ale przede wszystkim dla osób uwielbiających postacie z serii o wściekłych ptakach. W grze ujrzymy najpopularniejszych bohaterów – nie zabranie więc czerwonych, żółtych i czarnych ptaków, świń z wąsami, czy Króla Świń. Wybierz swoją ulubioną postać i wygraj wszystkie wyścigi!
Wsparcie dla Telepodów
Podobnie jak w przypadku Angry Birds Star Wars II, także w Angry Birds Go! pojawi się wsparcie dla funkcji Telepod. Do gry będziemy mogli teleportować figurki, które zakupimy w sklepach. Dzięki temu zyskamy dodatkowe funkcje i postacie w grze. To ciekawy sposób na urozmaicenie gry, a dla Rovio i partnerów sposób na biznes. Telepody będą wspierane przesz wszystkie telefony iPhone oraz iPad, a w przypadku urządzeń z system Android, przez większość telefonów z przednią kamerą.
Czas na 3D
Z tego co widzimy na materiałach promocyjnych Angry Birds Go! oferuje olśniewającą grafikę 3D. Zamiast tradycyjnej dwuwymiarowej grafiki z wszystkich innych gier z serii, wreszcie czas na trójwymiar. Gra zapowiada się na spory jakościowy skok – w Angry Birds Go! będziemy w samym środku akcji.
Już wkrótce…

Angry Birds Go! swoją premierę będzie miało 11 grudnia 2013. Tytuł zapowiada się świetnie dla wszystkich fanów wściekłych ptaków. Fani gier zręcznościowych i wyścigów też nie powinni być zawiedzeni najnowszą odsłoną serii.

Komentarzy: 0