Pracuj.pl aplikacja oferty pracy na wyciągnięcie ręki

dodal: neuf 28.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 409
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Szukacie nowego zajęcia? A może chcecie być tylko na bieżąco z rynkiem pracy? Nie ma problemu. Pomoże Wam w tym darmowa aplikacja na iPhone – Pracuj.pl. Dzięki niej będziecie mieli zawsze pod ręką najświeższe informacje o nowych propozycjach pracy.
Zobacz, jak wygląda rynek pracy
Aplikacja Pracuj.pl, to mobilne wrota do serwisu z ogłoszeniami z pracą, o tej samej nazwie. Posiada ona szereg użytecznych funkcji, dzięki którym szybko i łatwo można przefiltrować ogłoszenia o pracę i dopasować je do swoich preferencji.

Po uruchomieniu Pracuj.pl na iPhone możemy ustawić podstawowe filtry wyszukiwania. Należą do nich nasza lokalizacja, rodzaj pracy, jakiej szukamy, poziom stanowiska, wynagrodzenie, oferty z danego okresu czasu i wiele innych. Po określeniu odpowiednich parametrów, wystarczy kliknąć w przycisk szukaj, a aplikacja wyświetli odpowiednio dopasowane oferty pracy. Każda oferta zawiera opis stanowiska i wymagania. Poza tym, możemy na dane stanowisko aplikować bezpośrednio z poziomu Pracuj.pl, lub dodać dane ogłoszenie do ulubionych.

Pracuj.pl to także specjalna karta, na której wyświetlane są polecane dla nas oferty. Aplikacja oferuje również powiadomienia o nowych ogłoszeniach i daje nam dostęp do naszego profilu.
Oferty zawsze pod ręką
Aplikacja Pracuj.pl jest dobrze zaprojektowana. Ma czytelny design i łatwy w obsłudze interfejs. Każda istotna funkcja ma osobną kartę jej poświęconą, co upraszcza przeglądanie nowych ofert pracy.
Dla szukających zatrudnienia
Pracuj.pl na iPhone to aplikacja dla tych, którzy myślą o zmianie pracy, podjęciu nowej lub po prostu chcą wiedzieć, co „w trawie piszczy”. Dzięki tej aplikacji będziecie mieli dostęp do ogłoszeń prosto z jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów z ofertami pracy.

Komentarzy: 0