Ceneo aplikacja wyszukiwarka cenowa

dodal: neuf 27.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 378
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Ceneo na iPhone to darmowa aplikacja, która pozwala na wyszukiwanie najlepszych cen. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, gdzie najtaniej kupić telefon, film, komputer czy grę, Ceneo Ci w tym pomoże.
Kontroluj ceny
Aplikacja Ceneo na iPhone to bardzo dobrze zaprojektowany klient tego znanego serwisu do porównywania cen. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wybrany produkt lub zeskanować kod kresowy na opakowaniu. Przedmiotów można również szukać za pośrednictwem dziesiątek kategorii.

Ceneo wyświetla nie tylko samą cenę wybranego sprzętu lub książki, ale również opis oraz opinie użytkowników. Oprócz tego można przejrzeć listę sklepów, w których dana rzecz jest do nabycia, z uwzględnieniem jej ceny oczywiście. Wybranym produktem można się podzielić przez social media.

Aplikacja Ceneo umożliwia także zapisywanie danych wyników wyszukiwania do schowka oraz przeglądanie historii poszukiwań. Poza tym, można przejrzeć kategorię bestsellery, z najlepiej ocenianymi produktami.
Łatwo, szybko i przyjemnie
Ceneo działa bardzo dobrze i szybko. Nawigacja aplikacji jest świetnie zaprojektowana, dzięki czemu łatwo można odnaleźć daną rzecz. Interfejs opiera się na wysuwanych kartach i zakładkach, które wprowadzają porządek do tej ogromnej bazy. Ceneo jest również bardzo czytelne.
Aplikacja warta telefonu
Jeżeli korzystacie z serwisów do porównywania cen, to na pewno słyszeliście o Ceneo. Dzięki tej darmowej aplikacji możecie szukać produktów i ich cen prosto z telefonu, na przykład będąc w sklepie. Bez wątpienia Ceneo na iPhone jest aplikacją, którą warto mieć na swoim smartfonie.

Komentarzy: 0