EventInfo aplikacja znajduje datę i miejscowość koncertu, imprezy w swojej okolicy

dodal: neuf 27.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 380
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Szukacie koncertu w swojej okolicy? A może wybralibyście się na wernisaż wystawy lub otwarty wykład, tudzież pokaz filmów? Darmowa aplikacja EventInfo na iPhone może Wam w tym pomóc.
Gdzie na imprezę?
Zadaniem EventInfo jest wynajdywanie wydarzeń, które odbywają się w okolicy. Aplikacja wykorzystuje do tego naszą lokalizację, ale możemy również ręcznie wybrać konkretne miasto lub miejscowość. Oprócz tego EventInfo pozwala na określenia daty i wyświetla imprezy, które odbywają się w wybranym dniu. Jeżeli zainteresuje nas któreś wydarzenie, wystarczy, że w nie wejdziemy, a EventInfo pokaże nam podstawowe informacje o nim oraz o miejscu, w którym ma się odbywać. Możemy również dołączyć do danego wydarzenia na Facebooku.
Mogło być lepiej
EventInfo na iPhone to bardzo prosta w nawigacji aplikacja. Cały interfejs opiera się na bocznym menu, w którym wybieramy miejsce i czas oraz na strumieniu imprez wyświetlanym zgodnie z podanymi kryteriami. Niestety, EventInfo nie jest tak funkcjonalne, jakby można by było wymagać od tej aplikacji. Ręczne wybieranie lokalizacji odbywa się za pośrednictwem zminiaturyzowanej mapy z Google Maps. Jest to dość uciążliwe, bo jej rozmiary są raczej niewielkie. Dużo prostszym rozwiązaniem byłaby po prostu możliwość wpisania miasta. Brakuje również możliwości zapisywania danych wydarzeń do ulubionych lub łączenia ich z kalendarzem.
Werdykt
EventInfo na iPhone to dość ciekawa aplikacja. Jej zaletą jest prosty interfejs i dobry design. Bez wątpienia przyda się wszystkim tym, którzy lubią wiedzieć, jakie imprezy szykują się w ich okolicy. Aplikacja ma potencjał, trzeba tylko nad nią nieco popracować.

Komentarzy: 0