Wykop podziel się tym co ciekawego znajdziesz w internecie

dodal: neuf 28.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 426
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Wykop to darmowa aplikacja na iPhone, która pozwoli Wam być na bieżąco z najciekawszymi wykopaliskami z Internetu. Zasada działania tego serwisu jest prosta. Użytkownicy znajdują ciekawe strony, nagrania, artykuły w sieci, a następnie „wykopują” je. Serwis zaś tworzy bazę rekomendacji, do której każdy ma dostęp. I właśnie Wykop na iPhone da Wam dostęp do tej skarbnicy internetowych znalezisk.
Wykopać czy zakopać?
Aplikacja Wykop oferuje niemal wszystkie funkcje, które znajdziemy w serwisie online. Możemy śledzić, jakie ciekawe treści zostały znalezione przez innych użytkowników, komentować je, wykopywać je lub zakopywać. Oprócz tego możemy przeglądać bazę rekomendacji za pośrednictwem filtrów, takich jak, „najnowsze”, „najpopularniejsze”, „najczęściej komentowane”. Wykop pozwala również dołączyć do czatu oraz zalogować się na własne konto w tej usłudze. Danym wpisem możemy także podzielić się przez social media, zapisać na później, lub otworzyć w zewnętrznej przeglądarce.
Twoje wykopaliska w dobrej oprawie
Aplikacja ma bardzo czytelny i łatwy w obsłudze interfejs. Opiera się on na strumieniu wiadomości oraz wysuwanym, bocznym menu, w którym znajdziemy podstawowe funkcje. Wykop ma również dobrze zaprojektowany design, który ułatwia korzystanie z funkcji aplikacji.
Archeologia Internetu
Wykop na iPhone to naprawdę dobrze zaprojektowany klient tego popularnego, polskiego serwisu. Jeżeli lubicie wyszukiwać ciekawe rzeczy w Internecie, lub korzystać z poszukiwań innych, to aplikacja Wykop na pewno przypadnie Wam do gustu.

Komentarzy: 0