Aplikacja kwejk.pl to śmieszne zdjęcia memy

dodal: neuf 17.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 421
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Kwejk.pl to darmowa aplikacja na iPhone i iPad, która pozwala na przeglądanie treści tego serwisu na telefonie lub tablecie. Dzięki Kwejk.pl możesz oglądać śmieszne obrazki i memy, komentować je oraz dzielić się nimi ze znajomymi. Jeżeli lubisz Kwejka, to aplikacja Kwejk.pl jest dla Ciebie.

Najważniejsze funkcje
Kwejk.pl nie ma szczególnie dużo rozbudowanych funkcji. Aplikacja stara się skupić całą uwagę użytkownika na podstawowym zadaniu, jakim jest przeglądanie treści. Po uruchomieniu Kwejk.pl wyświetlają nam się na ekranie kolejne grafiki, zdjęcia, filmiki i animacje, które łatwo możemy przeglądać.

Kwejk.pl umożliwia również przeglądanie treści czekających na akceptację, losowe wybieranie obrazka, komentowanie, polubienie oraz podzielenie się treścią ze znajomymi. Kwejk.pl pozwala na zalogowanie się przez Facebooka lub korzystanie z aplikacji bez logowania. Dodatkowo posiada centrum powiadomień i opcję aktywacji wyświetlania gifów.

Nawigacja
Nawigowanie po Kwejk.pl jest bardzo proste. Kolejne obrazki przeglądamy przesuwając karty w prawo lub lewo. Najważniejsze funkcje znajdują się na dwóch belkach – górnej i dolnej, które można ukryć. Sterowanie zostało tak zaprojektowane, aby użytkownik mógł całkowicie skupić się na rozrywce.

Wygląd i działanie
Kwejk.pl utrzymana jest w stylistyce samego serwisu. Jeżeli chodzi o jej działanie, to z tym bywają problemy. Aplikacja czasami nie radzi sobie z bardziej wymagającymi formatami i ładuje je dość wolno.

Opinia
Kwejk.pl to całkiem dobry klient tego popularnego serwisu. Nie jest to może ideał, ale umożliwia przeglądanie zasobów Kwejka na urządzeniach mobilnych oraz ich komentowanie lub dzielenie się nimi. Kwejk.pl na iPhone i iPad to dobry sposób na zabicie chwilowej nudy.

Komentarzy: 0