Talking Tom Cat kot który powtórzy wszystko co do niego powiesz

dodal: neuf 16.10.2013 komentarzy: 0 czytań: 377
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Talking Tom Cat to aplikacja na iPad, w której sympatyczny kot, czeka cierpliwie na ekranie, by powtórzyć twoje słowa kocim głosem. Jeżeli prawdziwy zwierzak to za duży kłopot, zobacz, co może zaoferować Ci Talking Tom Cat.

Co potrafi?
Talking Tom Cat na iPad, to czekający na Ciebie, wirtualny kot. Tom potrafi powtórzyć zabawnym głosem wypowiadane do niego słowa. Poza tym kotka można pogłaskać lub nakarmić mlekiem. Można również go skarcić, tudzież poprosić o porysowanie ekranu pazurami. Oprócz tych funkcji w Talking Tom Cat można nagrywać naszą zabawę z e-zwierzakiem i dzielić się nią ze znajomymi.

Jak grać?
Nawigacja w Talking Tom Cat jest bardzo prosta. Na niemal całym ekranie mamy wyświetlonego, trójwymiarowego kota. Wokół postaci znajdują się przyciski z rodzajami aktywności. Dodatkowo możemy do niego mówić, a aplikacja wyłapie nasze słowa i pozwoli Tomowi je powtórzyć. Za pomocą dotyku możemy kotka pogłaskać.

Tom wygląda bardzo dobrze
Talking Tom Cat to dobrze przygotowana gra. Animacja jest dopracowana i płynna. Postać Toma jest bardzo ładnie wykonana. Dodatkowo postarano się o ciekawe efekty wizualne i dźwiękowe.

Dla kogo ta gra?
Talking Tom Cat na iPad to aplikacja, która jest szalenie popularna wśród dzieci. Dorosłych szybko może znudzić, ale dziecku zapewni wiele chwil miłej rozrywki. W ustawieniach programu możemy wyłączyć bardziej brutalne traktowanie sympatycznego kotka.

Komentarzy: 0