Gra strategiczna Battleships-Classic Game

dodal: neuf 25.06.2012 komentarzy: 0 czytań: 477
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Jesteś gotowy do walki na morzu? Pamiętasz szkolne czasy, kiedy grałeś w statki na nudnych lekcjach? Od tej pory szkolna gra zostaje przeniesiona na ekrany Twoich urządzeń mobilnych. Gra „Battleships-Classic Game” w tej wersji na urządzenia z systemem iOS, to coś więcej niż znane z czasów szkolnych statki rysowane na kartce papieru.

Jako gracz i dowódca do dyspozycji masz cztery rodzaje statków, którymi możesz atakować przeciwnika. Głównym celem gry jest zatopienie całej floty przeciwnika, którego planszę możesz podejrzeć w każdej chwili. Walkę możesz stoczyć z komputerem lub osobą korzystającą z tej samej aplikacji za pomocą połączenia Bluetooth. Do komunikacji z drugą osobą wykorzystaj czat wbudowany do aplikacji.

Reguły gry:
Przed rozpoczęciem gry należy ustawić wszystkie statki na planszy. Po ustawieniu statków zaczyna się rozgrywka. Masz za zadanie odnaleźć statki przeciwnika i rozprawić się z nimi. Na planszy zaznaczaj pola, w których Twoim zdaniem znajdują się statki przeciwnika. Wygra gracz, który pierwszy zatopi statki przeciwnika.

battleships6 battleships5 battleships4 battleships3 battleships2 battleships1

Link do AppStore

Przygotowala:
Katarzyna Rudek i Sylwia Kowalczyk
Specjalista ds. Marketingu

Komentarzy: 0