123people wyszukiwarka ludzi w internecie

dodal: neuf 19.07.2011 komentarzy: 0 czytań: 1187
OpuścićPodnieś (Brak ocen)
Loading...

Ponad 6 milionów ludzi na całym świecie szuka znajomych, członków rodziny czy partnerów biznesowych korzystając z największej wyszukiwarki osób na świecie – 123people.com – na telefonach komórkowych, smartfonach, iPadach czy tabletach PC. W celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania użytkowników na wyszukiwanie osób za pomocą urządzeń mobilnych, zespół 123people zaprojektował zupełnie nową, darmową aplikację dostępną dla Iphone i Android w siedmiu różnych językach, w tym również po polsku. Jest to pierwsza aplikacja, dzięki której możliwe jest tak szybkie sprawdzanie czyichś numerów telefonu, adresów email, profili w serwisach społecznościowych i innych informacji dotyczących osób na urządzeniach mobilnych,

Aplikacja na każdą okoliczność
Możliwości nowej aplikacji 123people są zróżnicowane: zapomniany adres czy email może być znaleziony za pomocą kilku kliknięć. Wyszukany kontakt może też być od razu zapamiętany w telefonie lub przesłany mailem. Możemy też wykonać połączenie bezpośrednio po wyświetleniu szukanego numeru. Z kolei przed spotkaniem biznesowym szybkie sprawdzenie informacji o danej osobie może pomóc w przygotowaniu do pracy. Również kontrolowanie własnego cyfrowego śladu czyli zbioru informacji na nasz temat, które ukazują się w Internecie w efekcie naszych działań lub publikacji znajomych jest teraz dużo prostsze.

Najważniejsze funkcje aplikacji
Aplikacja 123people umożliwia szybkie ustalenie czyjegoś adresu e-mail, znalezienie zdjęć danej osoby lub materiałów video na jej temat, profili w serwisach społecznościowych i mikroblogach, postów na blogu, listy życzeń na Amazon, czy życiorysu zawodowego.
• Kontroluj informacje na swój temat w sieci szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek wcześniej
• Zachowuj numery telefonów*, adresy e-mail itp. bezpośrednio na swojej liście kontaktowej
• Przesyłaj maile bezpośrednio na znalezione adresy
• Wyszukuj informacje o danej osobie – jej profile w serwisach społecznośicowych, zdjęcia, artykuły itp.
• Dziel się wynikami wyszukiwania (w tym zdjęciami, materiałami video, linkami, wiadomościami czy postami na blogach) ze znajomymi na Facebooku, Twitter lub przez maila
• Zachowuj wyniki wyszukiwania, aby przejrzeć je i skorzystać z uzyskanych informacji później
• Zadzwoń lub wyślij wiadomość tekstową bezpośrednio na znaleziony numer telefonu za pomocą jednego kliknięcia*
Dostępne języki aplikacji
Aplikacja 123people jest dostępna od zaraz w App Store i Android Market bezpłatnie. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, hiszpański i polski. Aplikacja dostępna jest na wersję 2.1. Android oraz na iOS 4.0., została także zoptymalizowana na iPhone 3GS i iPod touch.

123people w Polsce
Największa wyszukiwarka osób na świecie, 123people, weszła na polski rynek w sierpniu 2010 roku. Obecnie w Polsce z usługi korzysta ponad milion unikalnych użytkowników miesięcznie. Wyniki wyszukiwania generowane są na podstawie dostępnych publicznie źródeł informacji o osobach, zarówno tych międzynarodowych jak Facebook, Linkedin, Twitter, Amazon, Wikipedia, Flickr itp. jak i lokalnych – Goldenline czy Blip.

Komentarzy: 0